קלנועית בדומה ל אופניים חשמליות – איכות חיים בגיל הזהב

עד לפני שנים לא רבות, הקשישים או אנשים שהיו מוגבלים בניידות, נאלצו לבלות את רוב ימיהם בין קירות הבית. על מנת לצאת ממנו היה עליהם להיעזר בבני משפחה או חברים אשר יועילו בטובם לסייע להם לצאת מהבית, לרדת במדרגות, לעצור מונית ולהיכנס אלינה או לחילופין להיעזר בעלייה לאוטובוס ונסיעה בתחבורה הציבורית. כיום אנחנו פוגשים הרבה מאוד את הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות אשר באה לעזרתם של האוכלוסייה המוגבלת והקשישה כאשר הם נהנים מעצמאות וביטחון ובעקבות כך מאיכות חיים משופרת לאין ערוך.

עד לפני שנים לא רבות ידע כל קשיש או כל אדם נכה, כי על מנת לצאת מהבית הוא חייב למצוא נהג שיהיה מוכן לקחת אותו אל מחוז חפצו. זאת מלבד כל העזרה שהוא היה צריך לצורך יציאה מהבית, בכניסה לרכב ועוד. כיום, מושקעת חשיבה רבה איך וכיצד להקל על הקשיש או על האדם המוגבל, כאשר אנחנו אכן עדים לכך כי נעשתה כברת דרך משמעותית בתחום הזה.

כיום אנחנו מוצאים בצדי הדרכים הרבה מאוד קלנועיות אשר משנעות את האדם הקשיש או את האדם המוגבל והנכה כאשר אלו כבר אינם נזקקים לעזרתם של בני משפחה או חברים טובי לב.

קלנועית בדומה ל אופניים חשמליות – כל היתרונות

קלנועית בדומה ל אופניים חשמליות היא בעל יתרונות רבים אשר אלו מרפדים מאוד את חייו של הקשיש או של הנכה.

  • קלנועית בדומה ל אופניים חשמליות – נסיעה בטוחה – הנסיעה בקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות היא נסיעה בטוחה ונוחה. הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות בנויה באופן מוגן וסגור והוא מעניק לנהג תחושה מוגנת ובטוחה.
  • לא צריך רישיון – גם אדם שאין לו רישיון יכול ליהנות מנהיגה בקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות וכך ליהנות מכל היתרונות שלה.
  • אין זיהום אוויר – הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות אינה זקוקה לדלק מכל סוג שהוא. את הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות מטעינים באמצעות חשמל וכך היא כשירה לנסיעה. על כן גם אין זיהום אוויר כתוצאה מהנסיעה באמצעותה.
  • תחזוקה פשוטה וזולה – התחזוקה של הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות הינה פשוטה ביותר. היא גם לא יקרה כלל. היות והיא לא זקוקה לדלק, הרי שאין לנו כאן את ההוצאה הקבועה כפי שיש לכל מכונית ולמעשה מדובר בכלי רכב זול, חסכוני ובטוח במיוחד.

קלנועית בדומה ל אופניים חשמליות – איכות חיים למוגבל ולקשיש!

vהמהמא בחסות www.urbanico.co.il

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s